Foto: Helgeland event
 

Kontakt oss

"Ta kontakt med en av oss for en hyggelig samtale!"

Vi vil altid strekke oss så langt det lar seg gjøre,
for at du skal bli fornøyd!

feedback2

Frank Vollan

Daglig Leder

Email: frank@helgelandevent.no

Tlf:+47 91759899

feedback2

Frode Gullhav

Prosjektleder/opplevelse

Email: frode@helgelandevent.no

Tlf:+47 92045336

feedback2

Lyder Sund

Helgeland Event AS.

Email: lyder@helgelandevent.no

Tlf:+47 48254937

feedback2

Åsa Hellem

Helgeland Event AS.

Email: asa@helgelandevent.no

Tlf:+47 95126936

feedback2

Thomas Bjørnå

Helgeland Event AS.

Email: thomas@helgelandevent.no

Tlf:+47 90477459

feedback2

Trond Lysholm

Helgeland Event AS.

Email: trond@helgelandevent.no

Tlf:+47 91527328

feedback2

Harry Nicolaysen

Helgeland Event AS.

Email: harry@helgelandevent.no

Tlf:+47 95734150

feedback2

Petter Sørensen

Helgeland Event AS.

Email: petter@helgelandevent.no

Tlf:+47 91836467

Om hva som helst

Kontakt oss

Vi biter ikke!

Helgeland Event AS, Petter Dass gate 3, 8656 Mosjøen, Norge

Send oss en melding med skjemaet under, og du vil bli kontaktet av oss!

Top